فروش گیتار در رشت


فروش گیتار در رشت

فروش گیتار در رشت

گیتار نوعی ساز زهی است که دارای شش سیم می باشد. این ساز در گذشته نام های دیگری همچون کیتارا یا فیتارا که گیتار برگرفته از این نام ها بوده است.

گیتاری استاندارد است که هنرجو بتواند با آن اجرای آسان و راحتی داشته باشد.

اگر می خواهید در این ساز پیشرفت کنید به آهنگ هایی گوش کنید که در آن ساز گیتار نواخته می شود و اینکه تمرین زیاد داشته و صبور باشید.

فروش گیتار در ساری

فروش گیتار در رشت

انواع گیتار

  • گیتار آکوستیک
  • گیتار الکتریک
  • گیتار کلاسیک
  • گیتار بیس

خرید گیتار در رشت

گیتار آکوستیک و گیتار کلاسیک از نظر ظاهر شبیه به هستند.

صدای گیتار آکوستیک دارای یک زنگ خاص می باش چون سیم های این گیتار فلزی  کاسه صدای آن بزرگتر است. و صدای سیم ها در بدنه چوبی تو خالی آن تقویت می شود. بعضی از گیتارهای آکوستیک هم دوازده سیم دارند که صدای بسیار زیبایی دارند.

قیمت گیتار در رشت

صدای گیتار الکتریک یا برقی به وسیله تقویت کننده ای الکتریکی تغییر میکند و در سبک های مختلفی استفاده می شود. برای شروع گیتارهای الکتریکی مناسب نیستند ایجاد صدای مناسب با گیتارهای آکوستیک بهتر است. در گیتارهای الکتریکی صداها و تن های متفاوتی وجود دارد.

مرکز فروش گیتار در رشت

گیتار کلاسیک به عنوان ساز تک نواز شناخته شده است. زیرا به نوازنده این امکان را می دهد تا اجرای اثرهایی با بافت کنترپوانتیک با ملودی های پیچیده داشته باشند. و همچنین اثرهایی با بافت هارمونیک با توانایی اجرای چندین نت در یک زمان را می دهد. این گیتار سیم های نایلونی دارد که از مضراب استفاده نمی شودبا انگشت نواخته می شود.

فروش گیتار کلاسیک در رشت

گیتار بیس از خانواده گیتارهای الکتریک می باشد که از نظر ظاهری به گیتار الکتریک شباهت دارد که یک تفاوت دارد بدنه اش بزرگتر است.

گیتار بیس برای تولید صداهایی با فرکانس و تن پایین می باشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.